ROarmy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ROarmy

forumul oficial al clanului ROarmy
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 pentru voi

In jos 
+2
mafi
Phantom
6 participanți
AutorMesaj
Phantom
Admin
Phantom


Mesaje : 126
Data de înscriere : 13/03/2009
Varsta : 38

pentru voi Empty
MesajSubiect: pentru voi   pentru voi Icon_minitimeVin Mar 13, 2009 11:34 pm

bun venit tuturor Wink
dupa cum vedeti ROarmy va fi un nou clan de et din romania
pe aceasta cale as vrea sa multumesc lui Stefan fara ajutorul lui nu stiu dak am fi reusit vreodata la constructia serverului..multumesc lui seth si thempleartemis pentru sprijinul acordat si pentru ca au fost alaturi de mine si nu in ultimul rind voua ..jucatori de et si userii acestui forum caci fara de voi toata munca noasta ar fi fost in zadar:D


Ultima editare efectuata de catre Admin in Lun Mar 23, 2009 10:19 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://roarmy.catsboard.com
Vizitato
Vizitator




pentru voi Empty
MesajSubiect: Re: pentru voi   pentru voi Icon_minitimeDum Mar 15, 2009 7:46 pm

Salut..iata ca o facuram si pe asta....un nou inceput care pare promitator!Sa speram ca ceea ce ne-am propus sa fie o reusita!
Sus In jos
Phantom
Admin
Phantom


Mesaje : 126
Data de înscriere : 13/03/2009
Varsta : 38

pentru voi Empty
MesajSubiect: Re: pentru voi   pentru voi Icon_minitimeDum Mar 15, 2009 7:51 pm

sper sa fie asa cum zici tu temple ..
in curind o sa ne lansam cu servere noi chiar si cu un site nou..dar asta p viitor..
pina atunci o sa va astepte citeva surprize ce vi leam pregatit Razz
Sus In jos
https://roarmy.catsboard.com
Vizitato
Vizitator




pentru voi Empty
MesajSubiect: Re: pentru voi   pentru voi Icon_minitimeLun Mar 16, 2009 1:41 am

abia astept sa putem incepe "spectacolu" Very Happy
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




pentru voi Empty
MesajSubiect: Re: pentru voi   pentru voi Icon_minitimeMar Mar 17, 2009 9:30 pm

MERGE SUPER
SA FIE INTR UN CEAS BUN SI SA AJUNGEM DEPARTE
Sus In jos
mafi

mafi


Mesaje : 2
Data de înscriere : 19/03/2009

pentru voi Empty
MesajSubiect: Re: pentru voi   pentru voi Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 12:29 pm

Abia astept sa ne intalnim pe server, ca asa mi-era dor de o kilareala cu voi... :geek: Va tin pumnii si stiu ca o sa iasa ceva frumos
Sus In jos
Phantom
Admin
Phantom


Mesaje : 126
Data de înscriere : 13/03/2009
Varsta : 38

pentru voi Empty
MesajSubiect: Re: pentru voi   pentru voi Icon_minitimeVin Mar 20, 2009 10:21 pm

multumim mafi.....speram si noi sa iasa ceva ..da nu stim ce Laughing Very Happy
Sus In jos
https://roarmy.catsboard.com
Vizitato
Vizitator




pentru voi Empty
MesajSubiect: salutare   pentru voi Icon_minitimeJoi Mar 26, 2009 10:38 pm

Bine v-am gasit oameni buni,ma bucur nespus pt voi shi va doresc un viitor plin de succese , impliniri shi tot ce va doriti....ne mai intalnim pe aici ,in mod sigur shi pe server,insa sa vad cum fac pt ca mie nu mi apare serverul roarmy in lista,asta probabil ca e v1.55,dar voi rezolva.....e o adevarata placere sa joc alaturi de voi.....succes inca o data!apropos...sa postati shi voi ip serverului!
Sus In jos
catal!n

catal!n


Mesaje : 1
Data de înscriere : 25/03/2009

pentru voi Empty
MesajSubiect: Re: pentru voi   pentru voi Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 11:01 am

Salut. lol! Ne vedem pe serv la o kilareala adevarata. affraid
Sus In jos
Phantom
Admin
Phantom


Mesaje : 126
Data de înscriere : 13/03/2009
Varsta : 38

pentru voi Empty
MesajSubiect: Re: pentru voi   pentru voi Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 1:37 pm

salut cataline ..o sa ne vedem cu siguranta Very Happy
Sus In jos
https://roarmy.catsboard.com
karl_sf




Mesaje : 2
Data de înscriere : 13/04/2009

pentru voi Empty
MesajSubiect: Re: pentru voi   pentru voi Icon_minitimeLun Apr 13, 2009 10:09 pm

sall all.ma bucur sa vad un nou clan de et in romania bine ati venit si un sincer la multi ani!
WOLFENSTEIN PATRIA NOSTRA! Smile
Sus In jos
<SS>LEO




Mesaje : 2
Data de înscriere : 24/06/2009

pentru voi Empty
MesajSubiect: Salve all   pentru voi Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 12:31 am

Am observat ca sa infiintat alt clan in Roamnia , va doresc mult succes si la cati mai multi oameni in clan . O observatie treceti la versiunea 2.60b este mult mai cautata si puteti avea oameni pe server mult mai multi dar est doar o observatie nu tineti cont de ea voi decideti. ce sa mai mult succes si cate mai multe meciuri. Salve all cu respect LEO
Sus In jos
Phantom
Admin
Phantom


Mesaje : 126
Data de înscriere : 13/03/2009
Varsta : 38

pentru voi Empty
MesajSubiect: Re: pentru voi   pentru voi Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 12:14 pm

sal leo ..de 2,60b stiu k e mai cautat dar noi k un nou clan si server acolo nu am avea prea mari sanse si pina o sa se adune jucatori o sa treaca un timp ..eu zic k cel mai bine momentan e sa stam aici pe 2,55
parerea mea k am ajuns sa avem si noi un cuvint de spus aici printre serverele si clanurile de aici ...poate pe viitor o sa mai lansez un server si pe 2,60b dar momentan ne e bine aici Very Happy pentru voi 461994
Sus In jos
https://roarmy.catsboard.com
gabriel(ro)

gabriel(ro)


Mesaje : 23
Data de înscriere : 26/04/2009

pentru voi Empty
MesajSubiect: bine v-am gasit   pentru voi Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:12 pm

si eu iti multumesc tie si celor care te-au ajutat(cei enumerati).se impunea aparitia unui nou serve (clan) romanesc .dupa mine erea chiar prea plictisitor cu un singur clan.asa e la inceput , pentru un clan tanar ,mai greu dar va urez-SA CRESTETI MARI ! bounce
Sus In jos
Continut sponsorizat





pentru voi Empty
MesajSubiect: Re: pentru voi   pentru voi Icon_minitime

Sus In jos
 
pentru voi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROarmy :: index :: discutii libere-
Mergi direct la: