ROarmy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ROarmy

forumul oficial al clanului ROarmy
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 vreau sa intru in clan

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Bebitzu




Mesaje : 1
Data de înscriere : 22/06/2009

vreau sa intru in clan Empty
MesajSubiect: vreau sa intru in clan   vreau sa intru in clan Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 8:40 pm

[b] Very Happy buna sunt un prieten de a-lu greucenu si vreau sa intru in clanul RA| deoarece imi place acest server(l-am descoperit datorita lui greuceanu) am 16 ani, din arad, joc wolfeinstein de azi! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




vreau sa intru in clan Empty
MesajSubiect: Re: vreau sa intru in clan   vreau sa intru in clan Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 4:29 pm

sall
Parerea mea este k tr sa mai inveti sa joci,acum depinde ce decide Phantom Exclamation Exclamation Exclamation
Sus In jos
Phantom
Admin
Phantom


Mesaje : 126
Data de înscriere : 13/03/2009
Varsta : 38

vreau sa intru in clan Empty
MesajSubiect: Re: vreau sa intru in clan   vreau sa intru in clan Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 8:25 pm

cea ce zicea si vasile ..
invata sa joci si pe urma mai discutam bounce
Sus In jos
https://roarmy.catsboard.com
Vizitato
Vizitator




vreau sa intru in clan Empty
MesajSubiect: Re: vreau sa intru in clan   vreau sa intru in clan Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 1:06 pm

da,asa cum spun si colegi mei ,tre sa joci un timp
dar daca nu faci parte din clan asta nu inseamna ca nu esti bine venit pe server ,joaca ,dobandeste experienta si apoi vei putea sa ni te alaturi .
SUCCES !!! lol!
Sus In jos
gabriel(ro)

gabriel(ro)


Mesaje : 23
Data de înscriere : 26/04/2009

vreau sa intru in clan Empty
MesajSubiect: ma bucur sincer   vreau sa intru in clan Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 3:30 pm

deoarece vad ca acet joc prinde din ce in ce mai mult si la noi ,si avem jucatori noi.despre faptul ca nu ai mai jucat pana acum nu cred ca e o problema ,din partea mea vei avea orcand un ajutor(atat cat stiu si io) si cred ca te vor intelege si ceilalti ca esti la inceput. intra, joaca,si sunt foarte sigur ca vei deveni in scurt timp membru-te asteptam si esti binevenit study
Sus In jos
Phantom
Admin
Phantom


Mesaje : 126
Data de înscriere : 13/03/2009
Varsta : 38

vreau sa intru in clan Empty
MesajSubiect: Re: vreau sa intru in clan   vreau sa intru in clan Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 11:40 am

RESPINS vreau sa intru in clan 774178
Sus In jos
https://roarmy.catsboard.com
Continut sponsorizat





vreau sa intru in clan Empty
MesajSubiect: Re: vreau sa intru in clan   vreau sa intru in clan Icon_minitime

Sus In jos
 
vreau sa intru in clan
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» vreau sa intru in clan
» As dori sa intru si eu in clan
» salut as vrea sa intru si eu calnul vostru daca se poate
» cerere de intrare in clan
» vreau sa fiu si io Ra|

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROarmy :: index :: cereri de intrare in clan-
Mergi direct la: