ROarmy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ROarmy

forumul oficial al clanului ROarmy
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 problema cu falx

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
RA|Sticky

RA|Sticky


Mesaje : 12
Data de înscriere : 17/06/2009
Varsta : 30
Localizare : Arad

problema cu falx Empty
MesajSubiect: problema cu falx   problema cu falx Icon_minitimeDum Iul 05, 2009 8:19 am

din nou cei din falx au venit ieri sa joace pe serverul nostru dupa ce lumea sa strans un destept pe nume falx&dani a venit ieri pe server si le-a spus tuturor sa mearga pe falx ca s-o adunat lumea!seth a vazut asta.serverul s-a golit iar dupa asta am mers pe falx si ei vorbeu cu predator despre intamplare si ii spunea lu ca nu am putut sa-i dam kick si facea misto de mine cand am mers acolo !eu vreau sa spun ca ii revoltator trebuie facut ceva!acuma-i plin acuma-i gol! problema cu falx 194276 problema cu falx 249281 problema cu falx 249281 problema cu falx 414223 problema cu falx 214815 problema cu falx 950719 problema cu falx 691359 problema cu falx 313801
Sus In jos
Phantom
Admin
Phantom


Mesaje : 126
Data de înscriere : 13/03/2009
Varsta : 38

problema cu falx Empty
MesajSubiect: Re: problema cu falx   problema cu falx Icon_minitimeDum Iul 05, 2009 11:43 am

de dani o sa ma ocup eu cu prima ocazie pe care o sal intilnesc la noi pe server Twisted Evil
Sus In jos
https://roarmy.catsboard.com
Vizitato
Vizitator




problema cu falx Empty
MesajSubiect: dani   problema cu falx Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 5:19 pm

sal
nu trebui bagat in seama k este un copil fara minte,parerea mea Very Happy
Sus In jos
Phantom
Admin
Phantom


Mesaje : 126
Data de înscriere : 13/03/2009
Varsta : 38

problema cu falx Empty
MesajSubiect: Re: problema cu falx   problema cu falx Icon_minitimeLun Iul 06, 2009 7:06 pm

pentru un copil fara mine are gura prea mare ..
dak nare cine sa io inchida io inchid eu
Evil or Very Mad problema cu falx 372233


Ultima editare efectuata de catre Phantom in Dum Iul 12, 2009 10:57 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://roarmy.catsboard.com
gabriel(ro)

gabriel(ro)


Mesaje : 23
Data de înscriere : 26/04/2009

problema cu falx Empty
MesajSubiect: da nu este frumos ce se intampla   problema cu falx Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 11:30 am

parerea mea ca trebuie sa ne purtam civilizat.io i-am vazut pe cei de pe falx si nu stiu cum ei pot suporta asemenea persoane deoarece nu fac ceea ce fac doar la noi pe server ci si la ei ,si chiar nu se ia nici o masura de catre ai lor ,ce sa zic se injura ca la usa cortului intre ei,io zic ca in primul rand adminii deacolo sunt de vina 9daca nu cumva sunt chiar ei aia)
ce sa mai zic daca pe net ne comportam asa .nici nu vreau sa imi imaginez ca s-ar intampla daca ne-am intalni intre 4 ochi
fratilor !e doar un joc ,ce naiba!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




problema cu falx Empty
MesajSubiect: Re: problema cu falx   problema cu falx Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 12:27 pm

bine spus gabi
Sus In jos
Phantom
Admin
Phantom


Mesaje : 126
Data de înscriere : 13/03/2009
Varsta : 38

problema cu falx Empty
MesajSubiect: Re: problema cu falx   problema cu falx Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 1:48 pm

tot adminii fac chestile astea gabi ..k si dani asta e tot la ei in clan ...sau din cite am intelles a fost k a fost dat afara si de acolo problema cu falx 998632 problema cu falx 986447
Sus In jos
https://roarmy.catsboard.com
Vizitato
Vizitator




problema cu falx Empty
MesajSubiect: Re: problema cu falx   problema cu falx Icon_minitimeJoi Iul 09, 2009 9:10 pm

sal
a fost dat afara din clan dar l-au primit iar o saptamana de proba Very Happy
Sus In jos
Phantom
Admin
Phantom


Mesaje : 126
Data de înscriere : 13/03/2009
Varsta : 38

problema cu falx Empty
MesajSubiect: Re: problema cu falx   problema cu falx Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 1:55 pm

lol! lol! problema cu falx 986447 problema cu falx 372233


Ultima editare efectuata de catre Phantom in Vin Iul 10, 2009 10:31 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://roarmy.catsboard.com
karl_sf




Mesaje : 2
Data de înscriere : 13/04/2009

problema cu falx Empty
MesajSubiect: Re: problema cu falx   problema cu falx Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 10:19 pm

sall all!!!
in primul rind de injurat nici cu voi nu imi este rusine cit despre disperare nu cred ca se poate vorbi,pacat ca unii jucatori din clanul vostru scot afirmtii total gratuite si chiar nu imi permit sa va jignesc si asta din respect ptr phantom si seth pe care inca ii consider prieteni
sunt multi jucatori pe serveru romisiune pe care ii supraveghez de mult timp iar in clipa in care injuriile sunt porcoase sunt banati nu primesc kick,primesc direct ban
cu respect karl_sf allias moshu
WOLFENSTEIN PATRIA NOSTRA!!!
Sus In jos
Phantom
Admin
Phantom


Mesaje : 126
Data de înscriere : 13/03/2009
Varsta : 38

problema cu falx Empty
MesajSubiect: Re: problema cu falx   problema cu falx Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 10:33 pm

karl tata fa ce vrei cu ei da eu cum iam prins nu ii iert
si apropo ..cina a facut la voi tamtam cu a facut dani asta ?
spunemil si mie k ma ocup eu de el problema cu falx 998632
Sus In jos
https://roarmy.catsboard.com
RA|Sticky

RA|Sticky


Mesaje : 12
Data de înscriere : 17/06/2009
Varsta : 30
Localizare : Arad

problema cu falx Empty
MesajSubiect: hah   problema cu falx Icon_minitimeVin Iul 10, 2009 10:35 pm

ce tare-i emotia... problema cu falx 998632
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




problema cu falx Empty
MesajSubiect: Re: problema cu falx   problema cu falx Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 8:26 am

Dani nu mai e in clan. Ca sa stiti si voi. Greuceanu sa sti ca nu am uitat de farsa care ne-ai facut-o pe server.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




problema cu falx Empty
MesajSubiect: Re: problema cu falx   problema cu falx Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 9:23 am

offffff
baieti si fete ,hai sa punem punct
s-a facut din tantar armasar
sa ne vedem de joaca si sa ne relaxam ,pana la urma nu conteaza unde se joca ci sa fim intre prieteni ,si dupa o zii de munca sa ne relaxam nu sa stam de cearta si polemici care nu se mai termina
respect karl
Sus In jos
Phantom
Admin
Phantom


Mesaje : 126
Data de înscriere : 13/03/2009
Varsta : 38

problema cu falx Empty
MesajSubiect: Re: problema cu falx   problema cu falx Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 10:46 am

greucene ce ai mai facut iar ? problema cu falx 998632
Sus In jos
https://roarmy.catsboard.com
Vizitato
Vizitator




problema cu falx Empty
MesajSubiect: Re: problema cu falx   problema cu falx Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 1:56 pm

Citat :
baieti si fete ,hai sa punem punct
s-a facut din tantar armasar
sa ne vedem de joaca si sa ne relaxam ,pana la urma nu conteaza unde se joca ci sa fim intre prieteni ,si dupa o zii de munca sa ne relaxam nu sa stam de cearta si polemici care nu se mai termina
respect karl
Sunt de aceeasi parere
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




problema cu falx Empty
MesajSubiect: Re: problema cu falx   problema cu falx Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 3:54 pm

sal karl
nu sa facut din tantar armasar dar sunt de aceasi parere cu tine.
este doar un joc si nu tr sa ne certam Very Happy lol!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




problema cu falx Empty
MesajSubiect: Re: problema cu falx   problema cu falx Icon_minitimeSam Iul 11, 2009 4:01 pm

salutare lume lol!
si eu sunt de aceasi parere cu karl si surub nu trebui sa ne certam pt bun joc.
si eu joc pe amandoua servarele k sunt am avut si eu o problema pe romisiune da minora da a trecut,ce sa zic eu sunt bucuros k sunt servare romanesti.lasati supararea si haideti la o chilareala fratilor problema cu falx 950719 problema cu falx 313801 problema cu falx 790382 problema cu falx 961622 lol!
Sus In jos
Phantom
Admin
Phantom


Mesaje : 126
Data de înscriere : 13/03/2009
Varsta : 38

problema cu falx Empty
MesajSubiect: Re: problema cu falx   problema cu falx Icon_minitimeDum Iul 12, 2009 10:55 pm

fratilor cum ziceti si voi ..gata cu supararile si reclamatile k sincer eu unul mam saturat
si cred k si voi problema cu falx 372233 gata !!!!!!!!!! topic inchis problema cu falx 774178
Sus In jos
https://roarmy.catsboard.com
Continut sponsorizat





problema cu falx Empty
MesajSubiect: Re: problema cu falx   problema cu falx Icon_minitime

Sus In jos
 
problema cu falx
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» problema !!!!!!!!!!!!!!
» problema
» Problema!!!
» problema 2.60b

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROarmy :: index :: discutii libere-
Mergi direct la: