ROarmy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ROarmy

forumul oficial al clanului ROarmy
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7 Empty
MesajSubiect: cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7   cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7 Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 4:38 pm

Buna, sunt cristina (moartea),am 18 ani. Am jucat wolfy de cel putin un an jumatate,dar din pacate am facut o pauza de vreo patru luni si mi-am reinceput "antrenamentul" pe servar-ul ROarmy.
As dori daca se poate sa fac parte din clan,bineinteles cu acceptul vostru.Astept raspunsul vostru.
Va multumesc!!!


cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7 793149 :geek: cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7 793149 Very Happy
Sus In jos
Phantom
Admin
Phantom


Mesaje : 126
Data de înscriere : 13/03/2009
Varsta : 38

cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7 Empty
MesajSubiect: Re: cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7   cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7 Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 5:05 pm

buna cristina ..
pentru mine e o onoare sa te avem in clanul nostru ..
eu iti zic de pe acum bun venit in clanul nostru Very Happy cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7 461994
Sus In jos
https://roarmy.catsboard.com
Vizitato
Vizitator




cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7 Empty
MesajSubiect: Re: cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7   cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7 Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 6:03 pm

da si eu sunt pentru intrarea ta in clan
bine ai venit Very Happy flower
Sus In jos
gabriel(ro)

gabriel(ro)


Mesaje : 23
Data de înscriere : 26/04/2009

cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7 Empty
MesajSubiect: domnisoara cristina   cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7 Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 6:09 pm

io unul nu te cunos prea bine ,dar pana acum e cea mai frumoasa cerere pe care am vazut-o (la noi),esti foarte diplomata , si cred ca daca esti asa precum zici e totu perfect. Arrow
Sus In jos
mafi

mafi


Mesaje : 2
Data de înscriere : 19/03/2009

cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7 Empty
MesajSubiect: Re: cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7   cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7 Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 8:14 pm

Spre deosebire de Gabriel ... eu o cunosc prea bine, asa ca trebuie sa va avertizez: aveti grija cu ea cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7 961622 ca scoate repede pistolul. In rest ..e fata buna cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7 48736
Sus In jos
Phantom
Admin
Phantom


Mesaje : 126
Data de înscriere : 13/03/2009
Varsta : 38

cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7 Empty
MesajSubiect: Re: cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7   cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7 Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 11:38 pm

vom tine cont de asta alina cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7 128946 cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7 35110 Very Happy
Sus In jos
https://roarmy.catsboard.com
Vizitato
Vizitator




cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7 Empty
MesajSubiect: Re: cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7   cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7 Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 10:32 am

strici imaginea firmei suri Smile)..........dar are dreptate sunt calma si linistita flower pana la un anumit moment cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7 793149 ..... cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7 961622 cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7 35110 cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7 961622
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7 Empty
MesajSubiect: Re: cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7   cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7 Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 9:48 pm

bine ai venit la noi in echipa Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7 Empty
MesajSubiect: Re: cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7   cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7 Icon_minitime

Sus In jos
 
cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cerere de intrare an clan
» cerere de intrare in clan
» Cerere de intrare in clan
» cerere de intrare in clan
» cerere tazz

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROarmy :: index :: cereri de intrare in clan-
Mergi direct la: