ROarmy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ROarmy

forumul oficial al clanului ROarmy
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 cerere de intrare in clan

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
N ST

N ST


Mesaje : 1
Data de înscriere : 08/09/2009
Localizare : Arad

cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: cerere de intrare in clan   cerere de intrare in clan Icon_minitimeMar Sept 08, 2009 2:56 pm

Salut ,ma numesc Nelu Stefan ,sint din Arad ,joc ET de cativa ani mai mult pe servere straine pina acum ,si doresc sa fac parte din clanul vostru .Joc de vreo doua saptamini si pe serverul vostru si daca voi fi recrutat sper sa nu va dezamagesc. cheers
Sus In jos
marya

marya


Mesaje : 12
Data de înscriere : 18/06/2009
Varsta : 35
Localizare : brasov

cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Re: cerere de intrare in clan   cerere de intrare in clan Icon_minitimeMar Sept 08, 2009 7:33 pm

sal
dar cu ce nume ai jucat pe sv la noi ?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Re: cerere de intrare in clan   cerere de intrare in clan Icon_minitimeMar Sept 08, 2009 7:38 pm

sal all
da nelu stefan cu ce nik name ai jucat la noi pe sv k nu stiu nu am vazut nici un nelu stefan
cerere de intrare in clan 372233 cerere de intrare in clan 461994
Sus In jos
Carpaticus

Carpaticus


Mesaje : 10
Data de înscriere : 04/09/2009

cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Re: cerere de intrare in clan   cerere de intrare in clan Icon_minitimeMier Sept 09, 2009 8:34 am

da,imi aduc aminte
joci bine ,iti vezi de treaba ta ,nu te bagi in discutii contradictorii si inutile cu nimeni .
AI ACCEPTUL MEU DE A INTRA IN CLAN
SUCCES ! cerere de intrare in clan 372233
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Re: cerere de intrare in clan   cerere de intrare in clan Icon_minitimeMier Sept 09, 2009 11:34 am

sall
aaaaaaaaaa ok j!m da stiu sunt de aceeasi parere cu carpaticus cerere de intrare in clan 372233 cerere de intrare in clan 372233
Sus In jos
Phantom
Admin
Phantom


Mesaje : 126
Data de înscriere : 13/03/2009
Varsta : 38

cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Re: cerere de intrare in clan   cerere de intrare in clan Icon_minitimeMier Sept 09, 2009 7:14 pm

bun venit pintre noi cerere de intrare in clan 372233
Sus In jos
https://roarmy.catsboard.com
gabriel(ro)

gabriel(ro)


Mesaje : 23
Data de înscriere : 26/04/2009

cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Re: cerere de intrare in clan   cerere de intrare in clan Icon_minitimeJoi Sept 10, 2009 5:14 pm

da nu am nimic de comentat .esti ok pana acum
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Re: cerere de intrare in clan   cerere de intrare in clan Icon_minitimeJoi Sept 10, 2009 8:26 pm

si ieu te accept
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Re: cerere de intrare in clan   cerere de intrare in clan Icon_minitimeDum Sept 13, 2009 1:57 pm

Carpaticus , Phantom stati asa ca nui bine ce ziceti , poi uite David a jucat mai mult la noi pe serwer decat J!m si pe el lati acceptat , nah mie numi pasa faceti ce vreti dar nah...
Sus In jos
Carpaticus

Carpaticus


Mesaje : 10
Data de înscriere : 04/09/2009

cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Re: cerere de intrare in clan   cerere de intrare in clan Icon_minitimeDum Sept 13, 2009 4:16 pm

alien ,vad ca ai inceput sa fii gigi contra din clanul ra
ia asculta la mine
1 .daca ,eu ,gabi si phantom am hotarat ca david inca nu e pregatit sa intre in clan ,asa ramane.
2.din cate stiu eu nu ti am dat nici un accept ca tu sa intri in clan,ai venit de pe fal x(dat afara) si acum faci pe lupul moralist aici .
3.nu ti convine HIT THE ROAD JAK
4NU MA SUPARA ,FAPTUL CA AM TACUT CA TE ACCEPTAT AKIMBO NU INSEAMNA CA SUNT DEACORD
ASCULTA SFATUL MEU
JOACA PE SERVER LINISTIT SI NU MAI FACE VALURI CAND NU E CAZUL
Sus In jos
Phantom
Admin
Phantom


Mesaje : 126
Data de înscriere : 13/03/2009
Varsta : 38

cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Re: cerere de intrare in clan   cerere de intrare in clan Icon_minitimeDum Sept 13, 2009 4:45 pm

cerere de intrare in clan 372233 cerere de intrare in clan 515673
Sus In jos
https://roarmy.catsboard.com
Vizitato
Vizitator




cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Re: cerere de intrare in clan   cerere de intrare in clan Icon_minitimeDum Sept 13, 2009 8:52 pm

aha da iti zic ceva : io as mai intra pe serwer dar tot imi iese , fix cand intru pac gata , a iesit din joc . asa ca nu stiu ce sa ma fac.
Sus In jos
Continut sponsorizat





cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Re: cerere de intrare in clan   cerere de intrare in clan Icon_minitime

Sus In jos
 
cerere de intrare in clan
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cerere de intrare in clan
» cerere de intrare an clan
» Cerere de intrare in clan
» cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7
» exemplu cerere

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROarmy :: index :: cereri de intrare in clan-
Mergi direct la: