ROarmy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ROarmy

forumul oficial al clanului ROarmy
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere de intrare in clan

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
david




Mesaje : 1
Data de înscriere : 04/09/2009

Cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Cerere de intrare in clan   Cerere de intrare in clan Icon_minitimeVin Sept 04, 2009 10:12 pm

Sall sunt david am 13 ani si vreau sa intru in clanu ra am xp 1407 si sunt de trei zile pe sv numele de wolf este asu david adresa de mes este margaritdavid sall
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de intrare in clan   Cerere de intrare in clan Icon_minitimeVin Sept 04, 2009 11:05 pm

sal david
te-am vazut pe sv si imi place k nu vb prea mult si nu te certi eu sunt deacord sa intri in clan dar sa nu te schimbi Very Happy
bafta si ne vedem pe servar la o chilareala Cerere de intrare in clan 154302 Cerere de intrare in clan 313801
Cerere de intrare in clan 372233 Cerere de intrare in clan 372233
Sus In jos
gabriel(ro)

gabriel(ro)


Mesaje : 23
Data de înscriere : 26/04/2009

Cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de intrare in clan   Cerere de intrare in clan Icon_minitimeMar Sept 08, 2009 4:46 pm

ma abtin
Sus In jos
marya

marya


Mesaje : 12
Data de înscriere : 18/06/2009
Varsta : 35
Localizare : brasov

Cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de intrare in clan   Cerere de intrare in clan Icon_minitimeJoi Sept 10, 2009 11:59 am

buna david

imi place de tine k esti un baiat de treaba,iti vezi de treaba ta,nu deranjezi jucatorii cu multa vorba.sper sa ramai asa cum esti

sper sa fii acceptat in clan. ne vedem la Cerere de intrare in clan 790382 Cerere de intrare in clan 790382 Cerere de intrare in clan 790382
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de intrare in clan   Cerere de intrare in clan Icon_minitimeJoi Sept 10, 2009 8:27 pm

david tot ma bateai la cap sa te ajut cu cerere , orice itti spuneam tot nu ai inteles dar vad ca pana la urma totusi ... eu te accept
Sus In jos
Phantom
Admin
Phantom


Mesaje : 126
Data de înscriere : 13/03/2009
Varsta : 38

Cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de intrare in clan   Cerere de intrare in clan Icon_minitimeVin Sept 11, 2009 7:02 pm

parerea mea e sa mai stai un timp cu noi peaci pe server sivedem pe urma ce putem face pentru tine Cerere de intrare in clan 372233
Sus In jos
https://roarmy.catsboard.com
Carpaticus

Carpaticus


Mesaje : 10
Data de înscriere : 04/09/2009

Cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de intrare in clan   Cerere de intrare in clan Icon_minitimeSam Sept 12, 2009 8:31 am

sall david, nu te grabi asa sa intri in clan
mai joaca ,mai invata " ce si cum " si apoi vei putea si ni te alaturi
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere de intrare in clan Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de intrare in clan   Cerere de intrare in clan Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere de intrare in clan
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cerere de intrare in clan
» cerere de intrare an clan
» cerere de intrare in clan
» cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7
» exemplu cerere

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROarmy :: index :: cereri de intrare in clan-
Mergi direct la: