ROarmy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ROarmy

forumul oficial al clanului ROarmy
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 cerere de retragere din clan

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




cerere de retragere din clan Empty
MesajSubiect: cerere de retragere din clan   cerere de retragere din clan Icon_minitimeLun Oct 12, 2009 8:17 pm

sal
eu ma retrag din clan k phantom isi probeaza hackurile pe mine Crying or Very sad
pacat chear nu ma asteptam
bye
si marya vine cu mn unde nu se probeaza hackuri
chear pe noi care am fost printre primi in clan
rusineeeeeeeeeeeeeeeeeeee PHANTOM
Sus In jos
Phantom
Admin
Phantom


Mesaje : 126
Data de înscriere : 13/03/2009
Varsta : 38

cerere de retragere din clan Empty
MesajSubiect: Re: cerere de retragere din clan   cerere de retragere din clan Icon_minitimeMar Oct 13, 2009 11:29 am

deci u chear nu intelegi ? cerere de retragere din clan 950719 parca ai fi un copil de 2 ani ..nu erau hackuri ci doar un cfg bun ..dak vreti sa plecati treaba voastra drum bun eu nu ma mai rog de nineni si mam cam saturat de toata treaba asta .

.sunteti liberi profesionisti cerere de retragere din clan 372233
Sus In jos
https://roarmy.catsboard.com
Vizitato
Vizitator




cerere de retragere din clan Empty
MesajSubiect: Re: cerere de retragere din clan   cerere de retragere din clan Icon_minitimeMar Oct 13, 2009 5:20 pm

cum se numeste cfg-ul aimbot Very Happy
Sus In jos
Phantom
Admin
Phantom


Mesaje : 126
Data de înscriere : 13/03/2009
Varsta : 38

cerere de retragere din clan Empty
MesajSubiect: Re: cerere de retragere din clan   cerere de retragere din clan Icon_minitimeMier Oct 14, 2009 6:06 am

ce ar fi sa ma scutesti cu aberatile tale surub ? cerere de retragere din clan 414223
u nu sti sa scri bin o comanda de admin si sti sa faci diferenta dintre un cfg si aimbot ?? cerere de retragere din clan 154302 cum ziceam ..scutestema
Sus In jos
https://roarmy.catsboard.com
Vizitato
Vizitator




cerere de retragere din clan Empty
MesajSubiect: Re: cerere de retragere din clan   cerere de retragere din clan Icon_minitimeMier Oct 14, 2009 3:24 pm

nea'iuliane de ce esti necioplit si ma jignesti?te-am jignit vreodata?comanda de admin nu am dat sa fiu domn fata de tn sa nu zici k fac abuz da vad k tu nu sti sa fi domn si sa respecti lumea!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
Phantom
Admin
Phantom


Mesaje : 126
Data de înscriere : 13/03/2009
Varsta : 38

cerere de retragere din clan Empty
MesajSubiect: Re: cerere de retragere din clan   cerere de retragere din clan Icon_minitimeMier Oct 14, 2009 3:50 pm

auzi la el "abuz " mai bine zi ca nu sti k te cred ...in fine eu unu mam plictisit de atitea certuri Exclamation Exclamation
asa k SUBIECT INCHIS
Sus In jos
https://roarmy.catsboard.com
Continut sponsorizat





cerere de retragere din clan Empty
MesajSubiect: Re: cerere de retragere din clan   cerere de retragere din clan Icon_minitime

Sus In jos
 
cerere de retragere din clan
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere de intrare in clan
» cerere de intrare in clan!!!.....moartea :7
» cerere de intrare in clan
» cerere de intrare an clan
» cerere de intrare in clan

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROarmy :: index :: cereri de intrare in clan-
Mergi direct la: